Spoločnosť ABS Jets, popredný broker a operátor súkromných lietadiel a priekopník v obore súkromnej leteckej prepravy v Českej republike a na Slovensku, privítal v januári tohto roku významnú posilu.

Do pozície obchodnej riaditeľky bola vymenovana Antónia Tomková.

Antónia Tomková úlohám v novej pozícii bude patriť predovšetkým posilňovanie trhového podielu spoločnosti ABS Jets na európskom i svetovom trhu, nadväzovanie nových obchodných kontaktov a rozširovanie portfólia poskytovaných služieb.

„Spoločnosť ABS Jets sa najmä v posledných rokoch rýchlo rozvíja a rozširuje svoje služby v súlade s tým, ako rastie záujem zákazníkov. Región strednej a východnej Európy pritom patrí k vôbec najrýchlejšie sa rozvíjajúcim novým trhom. Mojím cieľom je maximálne prispieť k vybudovaniu vedúcej pozície ABS Jets v spomínanom regióne strednej a východnej Európy “hovorí

„Posilnenie nášho tímu o Antóniu Tomková je ďalším krokom v rozvoji našej spoločnosti. Jej skúsenosti, drive a profesionalita sú pre nás kľúčové, “hovorí Vladimír Peták, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ABS Jets.

24hod