Milovníci letectví, zájemci o koupi soukromého letadla, či lidé provozující služby v oblasti business aviation si nyní mohou pořídit prvního kompletního průvodce od autorky Antónie Lukačínové.

Tato publikace v luxusní pevné vazbě obsahuje nejnovější statistiky, autentické fotografie letadel, medailonky výrobních společností, detailní popisy jednotlivých modelů i rozhovory se zástupci českých a slovenských leteckých společností.

Generálním partnerem projektu je pražský operátor business jetů ABS Jets a společnost Gulfstream a partnery Jet Booku jsou Bombardier, Société Générale a Bell Helicopters.

Kniha by, podle slov autorky, mimo jiné měla usnadnit orientaci v široké nabídce soukromých letadel a helikoptér. Najdete v ní všechna aktuální letadla, která josu dostupná na trhu: AS2 od Aerion Corporation, kor-porátní letouny rodiny Airbus, modely největší letecké společnosti Boeingu a mnohých dalších výrobců, od Cessny, Embraeru přes Gulfstream a Bombardier až po Hondajet a Sikorsky Aircraft Company.

„Jedná se zřejmě o úplně první takto komplexní a nezávislou publikaci na dané téma. Pevně věřím, že bude sloužit jako užitečná pomůcka pro profesionály i fanoušky letectví a díky množství krásných a autentických fotografií bude znamenat příjemně strávený čas pro všechny čtenáře,“ podotýká autorka Antónia Lukačínová, která se pohybuje v oblasti business aviation více než 11 let.

Luxus.cz